Informācija nodarbību abonementiem.

* Nodarbības ilgums no 20- 60 minūtes.

*Tagad mēneša  abonementam vasaras cena,ar -20% atlaidi - 28,00 Eur  (parasti 35,-Eur),mēneša abonementu var sākt izmantot jebkurā  datumā ,tas būs derīgs vienu kalendāro mēnesis.

*Nodarbību grafiks-

ONLINE otrdienās  plkst.9.00-10.00 - Joga, Ceturtdienās plkst.9.00-10.00 -Vingrošana, Piektdienās diafragmālās elpošanas treniņš plkst.9.00-9.20.

*Nodarbības notiek Facebook slēgtā grupā”SantaFitness”.

*No brīža, kad ir saņemta apmaksa un apstiprināts  pieteikums dalībai Facebook grupā “SantaFitness” nodarbības būs pieejamas skatīšanai jebkurā Jums ērtā laikā vai arī tiešraidē – otrdienās ,ceturtdienās,piektdienās .


                                         NOSACĪJUMI

1. Katrs nodarbību apmeklētājs pats uzņemas atbildību par savu veselības stāvokli nodarbību laikā, kā arī par pašsajūtu pēc nodarbībām un saprot, ka video nodarbībām nav ne ārstnieciska, ne terapeitiska iedarbība.

2. Katrs nodarbību dalībnieks saprot - lai sasniegtu vēlamo rezultātu, ir vajadzīgas regulāras fiziskās aktivitātes, kuras ir sabalansētas ar pareizu uzturu.

3. Visas video nodarbības ir "LUVRA" SIA īpašums, un tās bez īpašnieka rakstiskas piekrišanas ir kategoriski aizliegts pārpublicēt, izplatīt , publicēt interneta vidē, kā arī izmantot komercdarbībā vai profesionālos nolūkos. 

4. Visas  nodarbības vada sertificēta fitnesa trenere - Santa Ibragimova.

4. Katrs nodarbību dalībnieks, iegādājoties abonementu , apstiprina, ka ir iepazinies ar visiem ABONĒŠANAS NOSACĪJUMIEM.

  • KONTAKTINFORMĀCIJA: 
  • Santa Ibragimova - t.29413312
  • Epasts - fitnessbauska@inbox.lv

Pirkumu grozs